Експерт: аграрії не використовують всі свої можливості

Натан Фалейд, експерт з точного землеробства, керівник відділу продажів Independent Data Management LLC стверджує, що аграрії не використовують повною мірою ті можливості, які вже мають, а  компанії, що створюють нові технології, у погонями за новими додатками та способами накопичення даних забувають, що, перш за все, вони повинні бути корисними. Далі – точка зору Натана Фалейда.

Точка зору: щорічна «смерть» аграрних даних

Використання данихЩо ж, такий заголовок звучить дещо зловісно, чи не так? Річ у тому, що це насправді відбувається протягом деякого часу. Я думаю, що більшість даних, які були зібрані різними машинами та контролерами, губляться і ні для чого не використовуються. Навіть якщо деякі доводять, що чогось варті, це не вирішує проблему. Чому так відбувається і що можна зробити, щоб дані були більш практичним для використання?

Перш за все, озирнімося назад, щоб зрозуміти перспективу. Дані накопичуються з моменту обладнання кабін моніторами в середині 90-х років. Це було зроблено з дуже практичних міркувань, але через те, що використання будь-якої технології в агарній галузі за своєю природою – через відсутність кращого терміну – «уповільнене», більшість людей так і не призвичаїлася до них. Всі були зачаровані підрахунком врожаю або системою автокерування, а питання роботи з даними було все ще болючим.

Звичайно, є різні нові технології, які роблять управління даними простішим через бездротову передачу, телематику, хмарні обчислення та інші методи. Але навіть якщо дані передаються кудись, чи люди фактично використовують їх? Дані можуть використовуватись для багатьох речей –  від моніторингу роботи сівалки, що і де розпилює або удобрює техніка, а також скільки було зібрано врожаю і на яких ділянках, до використання їх у страхуванні врожаю та звітності в сфері сталого розвитку, створення рекомендацій, судових спорів та юридичних потреб, або тільки основного відстеження того, що було зроблено для комфорту. Поки я не впевнений, яка саме швидкість засвоєння даних, але те, що я бачив, відбувається досить повільно.

Моя головна точка зору в тому, що  аграрії повинні докладати  більше зусиль у використанні даних в цілому, адже для цього є багато можливостей. Крім того, групи, які стверджують, що вони можуть зробити всі ці великі речі з даними, повинні активізувати свою позицію у просвітництві щодо того, що може бути зроблено і в чому його реальна вигода, а не тільки що може бути створено і передано. Повинно бути більше стимулів до використання даних, а не просто слова: «Гей, ви могли б зробити це або те», а більше: «якщо ви використовуєте це, ви отримаєте наступне».

Звичайно, найбільша проблема, яка виникає коли ви насправді беретеся за цю справу, це конфіденційність даних. Аграрії часто говорять: «Я не хочу, щоб хтось мав мої дані». Я знаю, що ця розмова вже триває досить довго, але питання забезпечення конфіденційності даних в аграрній індустрії залишається відкритим і більша частина грошей у агротехніці витрачається не на те,  чого дійсно хоче фермер.

Отже, ми почали «копати», чому дані не використовуються більше в аграрній галузі та як вони  «передчасно вмирають» у новому сезоні.  Я сподіваюся, що ця стаття допоможе розпочати розмову і вирішити цю проблему. Зрештою, все що нам потрібно, це почати справді використовувати інструменти на панелі, а не лише витріщатися на них. У цьому сезоні ми ще маємо час, тож давайте просто перестанемо говорити про переваги даних і почнемо робити щось з ним.

Джерело: www.precisionag.com

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.