тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Послуги

Комплексна агродіагностика поля

service_4Комплексний аналіз грунту і достовірна інформація про поля дозволяють підвищити ефективність використання ресурсів до 30% і більше.

GPS-моніторинг техніки

gpsСистема GPS-моніторингу –  ефективний інструмент зниження затрат на утримання і  обслуговування парку сільгосптехніки. Ви завжди будете мати точну інформацію про місце перебування, час роботи, стан вашої техніки.

АНАЛІЗ ГРУНТУ

service_7Комплексний агрохімічний аналіз ґрунтових зразків за спектром показників.

Точне землеробство

service_6Наші рекомендації дозволять отримувати максимальну урожайність за оптимальних витрат на конкретному полі.

Комплекс послуг з використанням БПЛА

service_7Виділення зон розподілу біомаси, оцінки схожості с/г культур, визначення густоти сходів і втрат рослин, моніторинг стану та оцінка продуктивності екосистем, спостереження за с/г угіддями в динаміці.

Обмір полів

service_2Точна електронна карта поля – інструмент для оперативного планування, контролю, проведення технологічних операцій, основа для створення карт застосування добрив і ЗЗР при використанні технологій точного землеробства.

Діагностика азотного живлення культур

service_1Визначення проблемних ділянок і полів за розвитком рослин. Перерозподіл добрив на ділянках за неоднорідними характеристиками. Оптимізація затрат, ефективне використання добрив і підвищення урожайності на полях.

Обладнання RAVEN

Envizio Pro screenshotДосягніть максимальної ефективності внесення NH3 з AccuFlow ™. У поєднанні з системами управління від Raven ви отримаєте точність і управління внесенням для забезпечення підвищення урожайності, зменшення витрат.

Технологічна експертиза

service_1Оцінка і експертиза Вашого агровиробництва. Виявлення проблемних і неефективних зон діяльності. Розроблення рекомендацій і ефективних технологічних рішень, підібраних конкретно для Вашої компанії.

Рекомендації і технології

service_5Розроблення окремих елементів технологій вирощування культур (технологічних карт) індивідуально для кожного поля/масиву/господарства, підбір гібридів/сортів, систем захисту, удобрення, обробки ґрунту, сівозміни та ін.

Комплексний аналіз ґрунту за однорідними зонами

Ефективне використання ресурсу поля і оптимізація витрат.