тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Обладнання для точного землеробства RAVEN

AccuFlow™ & AccuFlow HP™

AccuFlowAccuFlow HP

AccuFlow™

Досягніть максимальної ефективності внесення NH3 з AccuFlow ™. У поєднанні з системами управління від Raven ви отримаєте точність і управління внесенням для забезпечення підвищення урожайності, зменшення витрат і зниження собівартості виробництва.

AccuFlow HP™

Нова система внесення AccuFlow HP ™ NH3 забезпечує неперевершену продуктивність при роботі на високих швидкостях і в холодних умовах.

AccuFlow ™

Cruizer II™ и Cruizer II™ RTK

Cruizer II™Cruizer II™
Cruizer II ™ прості у використанні системи точної навігації. Цей пристрій має більше можливостей, забезпечує підвищену продуктивність, і ви можете додати пристрою автоводіння, контролю врожайності, засоби контролю автоматичного включення-відключення сівалки і секцій штанги, коли це буде потрібно.

Cruizer II™ RTK
З додаванням режиму реального часу (RTK) в систему навігації Cruizer II ™ стає можливим досягнення високої, аж до частки дюйма, точності при установці в потрібне положення. Цей пристрій також може працювати з системою Slingshot®, що робить цю чудову систему ще більш точною.

Envizio Pro II®

Envizio Pro II®

Envizio Pro II ™ це універсальний повнофункціональний польовий комп’ютер від Raven для фермерів, що надає ще більше можливостей фактичного управління кожною фазою сільськогосподарської діяльності. Він робить ваш працю більш легким і ефективним. C самого початку роботи і до її завершення Envizio Pro II ™ залишається чудовим інтерфейсом для комплексного управління різними функціями системи. Його використання дозволяє збільшити ефективність, підвищити продуктивність і скоротити витрати.

SmartYield™

SmartYield™

Забезпечує контроль врожайності в режимі реального часу в сезон збору врожаю при спільній роботі з Envizio Pro II ™, польовим комп’ютером або Cruizer II ™ і системою навігації від Raven.

OmniSeed™

OmniSeed™

Сама передова з доступних пневматичних посівних систем. За допомогою функції визначення закупорювання AgTron система OmniSeed ™ дозволяє вам легко контролювати швидкість висіву і наявність засмічень в насіннєпроводах. Муфта двигуна з гідравлічним приводом гарантує збільшення точності та надійності.

OmniRow®

OmniRow®

Ця завершена передова система управління сівалкою з можливістю повної інтеграції в існуючі системи, що забезпечує точність до частки дюйма за допомогою RTK-поправок. У системі реалізована технологія контролю роботи сівалки, яка очікує видачі патенту, що дозволяє виконувати висівні операції з винятковою якістю. Революційна конструкція муфти двигуна і функція управління / контролю в реальному часі по рядах або секціях.

CropStart II™

CropStart II™

Ця автоматична система контролю за внесенням добрив є простим і ефективним за вартістю способом для підвищення врожайності ваших культур. Система працює з сівалкою, забезпечуючи просте, точне і надійне внесення добрив.

Slingshot®

Slingshot®Slingshot®_2

Революційний продукт у сфері точного землеробства, який підвищує ефективність роботи іншого обладнання систем точного землеробства і праці фермерів. Пристрій забезпечує отримання поправочних RTK-сигналів через мережі стільникового зв’язку в бездротовому режимі, нульове обмеження сигналу до зони видимості, а також зв’язок і обмін даними в режимі реального часу.

AutoBoom®

AutoBoom®

Ці автоматичні системи регулювання висоти штанг відрізняє більш висока швидкість роботи, простота установки і зручність управління. AutoBoom® автоматично управляє штангами зі швидкістю до 20 миль на годину, збільшуючи, таким чином, оперативність обприскування на 15-30 %.
Автоматичний регулятор висоти штанг покращує точність внесення добрив і знижує зношування штанг, підтримуючи висоту на оптимальному рівні.

Raven Autoboom® дозволяє робити обприскування більш швидко і точно, автоматично регулюючи висоту штанг обприскувача принаймні переміщення по полю. Це означає, що ви будете витрачати менше часу на відстеження положення штанг, щоб уникнути їх зіткнення із землею або зачіпання посівів. AutoBoom® виявляє зміни відстані до землі і відповідним чином регулює висоту штанг.

AccuBoom™

AccuBoom™

Автоматичне управління секціями за допомогою AccuBoom & Trade – кращий спосіб попередити зростання витрат на виробництво за рахунок більшої економії палива і добрив, скорочення часу обприскування та більш точного розпилення.
Для отримання більш докладної інформації про виріб, будь ласка, скористайтеся посиланням

Viper Pro™

Viper Pro™

Польовий комп’ютер для індивідуальних операторів і великих виробників з підвищеною продуктивністю і можливістю легкого управління найбільш сучасними системами точного землеробства.

Viper 4

Viper 4Viper 4_2

Універсальний польовий комп’ютер Raven Viper 4 контролює диференційоване внесення до 10 різних продуктів одночасно (добрива, насіння). Комп’ютер Viper 4 можна налаштувати під конкретного користувача або машину, він настільки універсальний, що відмінно «спрацюється» з обладнанням будь-якого виробника.