тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

«Професійне картоплярство – це прибуток»

DSC_1957«Професійне картоплярство – це прибуток». Під таким девізом компанія Syngenta провела сьогодні «Картопляну майстерню» – День поля на базі ТОВ «Біотех ЛТД». Захід відбувся у с.Городище, Бориспільського р-ну Київської області та зібрав чимало охочих дізнатися усі тонкощі цього бізнесу.

Учасники заходу обговорили особливості та перспективи ринку, почули про вимоги до технології вирощування картоплі, дізналися про інновації в сучасній агрономії, а також ознайомилися з продуктами компанії AgriLab.

Закономірно, що місцем проведення цієї вагомої події у сфері овочівництва стали саме поля компанії «Біотех». Адже це підприємство має неабиякий досвід у вирощування картоплі. ТОВ «Біотех ЛТД» працює на аграрному ринку України 19 років, забезпечуючи Київ та інші регіони екологічно чистою та якісною продукцією. Досягнути вершин успіху у цій справі компанії вдалося завдяки поєднанню наукових підходів та сміливих інновацій.

агрілаб-день поля

Одним із таких науковообгрунтованих та стратегічно важливих рішень для ефективного овочівництва стала комплексна агродіагностика поля, яку провела минулого року компанія AgriLab. Для цього спершу автоматизованим пробовідбірником було відібрано зразки ґрунту з прив’язкою до GPS, потім проведено їх детальний агрохімічний аналіз, розроблено картограми інтерполяції елементів живлення по полю. Також під час проведення агродіагностики  враховувались кліматичні умови місцевості (опади, температура), ґрунтові умови (природня та ефективна родючість ґрунтів), фактичний аналіз ґрунту і економічна ефективність.  Це дозволило визначити потенціал поля і планову врожайність культури,  а також розробити рекомендацій по системі удобрення та оптимальним формам, строкам і способам внесення добрив.

«Професійне картоплярство – це прибуток», – стверджують організатори «Картопляної майстерні». Так, якщо починати цю справу з комплексної агродіагностики поля.

агрілаб 2017