тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Агробізнес: ефективність через точне землеробство

Крейг  Маккензі нещодавно отримав нагороду фермера року від Інституту точного землеробства США у Сент-Луїс, штат Міссурі.

Craige-Mackenzie-501x282

Крейг Маккензі з Нової Зеландії отримав звання “Фермер 2016 року”

Точне землеробство передбачає використання цілого ряду методів і технологій, щоб забезпечити цілеспрямоване застосування води і добрив відповідно до потреб культур. Маккензі застосовує точні методи ведення сільського господарства на своїй власній сімейній фермі з 1984 року, акцентуючи увагу на оптимізації поживних речовин і ефективності зрошення для підвищення стійкості ферми – як екологічної, так і фінансової.

У 2010 році він заснував Agri Optics, що займається постачанням інструментів точного землеробства та послуг для систем ведення сільського господарства Нової Зеландії, з фокусом на аналізі поля і просторових характеристиках для управлінських рішень. Маккензі також відіграв ключову роль у створенні Асоціації точного землеробства Нової Зеландії (PAANZ), чия місія полягає в тому, щоб підвищити обізнаність і використання технологій точного землеробства в сільськогосподарських виробничих системах.

Маккензі вважає, що велику роль в інноваційному розвитку сільського господарства Нової Зеландії  відіграє те, що фермери працюють в унікальній бездотаційній системі землеробства. Це забезпечує фермерам можливість – і вимогу – адаптуватися до мінливих ситуацій.

Вирощування високотоварних культур Нової Зеландії вимагає точного внесення ресурсів для підтримки міжнародного іміджу ефективного виробника і забезпечення ринкової  переваги.

Сільське господарство розвивається як і всі інші частини нашого суспільства – так само, як ми зараз їздимо безпечнішими та економнішими автомобілями, ніж в минулому, тепер ми також використовуємо більш інтелектуальні технології у землеробстві.

Сільськогосподарські підприємства стали більш ефективними і використовують меншу кількість вхідних ресурсів, щоб виростити заплановану або більшу кількість продукції. Технології – в тому числі застосування GPS – допомагають керувати цим, дозволяючи фермерам, які впроваджують точне землеробство, менше впливати на навколишнє середовище.

“Використання цієї технології означає можливість обминути водні шляхи та інші чутливі області, виключивши вплив на навколишнє середовище,” говорить Маккензі.

“Це шлях вперед, яким ми повинні йти у вирішенні проблем екологічної та фінансової стійкості.” Маккензі продовжує впроваджувати технології точного землеробства для ведення його бізнесу на стійкій основі.

Отримавши звання фермера року в сфері точного землеробства, Маккензі сподівається збільшити можливості, доступні для аграріїв Нової Зеландії. “Одне з того, що надає ця нагорода, це демонстрація змін, що відбуваються у нашій сільськогосподарській галузі,” говорить він. “Це здорово мати глобальне визнання того, що сільське господарство Нової Зеландії  – попереду.”

Джерело: www.nzherald.co.nz