тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Ніколас Вард, PhD, президент Ward Laboratories INC (США)

%d0%b2%d0%b0%d1%80%d0%b4-%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d1%8fРодючість ґрунту та та належне управління системою живлення  служать ключем до прибуткового та сталого виробництва продуктів харчування у сучасних сільськогосподарських системах. Тестування ґрунту є основою для належного управління поживними речовинами. Правильний відбір проб в поєднанні з якісним хімічним аналізом надає фермерам інформацію, необхідну для прийняття правильних рішень по внесенню добрив.

Лабораторія Ward використовує стандартні методи, розроблені для оцінки рівнів поживних речовин в широкому діапазоні ґрунтових відмін. Ці результати випробувань ґрунту дозволяють фермерам або їх радникам оцінити потенціал врожайності полів. На основі цієї інформації вони можуть забезпечити точне внесення добрив, використовуючи рекомендації щодо підживлення.

Ми в Ward Laboratories пишаємося співпрацею з AgriLab у руслі забезпечення аграріїв інформацією, яка допомагає керувати родючістю їх ґрунтів. За час співпраці ми проаналізували декілька десятків індивідуальних зразків ґрунту. Ми з нетерпінням очікуємо продовження спільної роботи з AgriLab, щоб допомогти фермерам успішно вирощувати їжу для світу.