тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Прогнози погоди у точному землеробстві

Precision Weather Solutions Inc. оголосила, що є першою компанією, яка пропонує комерційно доступне рішенням, WxAgrios, інтегроване з John Deere Operations Center і John Deere Field Connect. Високоточні Погодні Рішення створюють набір інструментів, які інтегрують дані через John Deere Field Connect і John Deere API, у взаємодії метеорологічних і агрономічних рішень для точного землеробства.

Особливість WxAgrios у відображенні поточних умов в режимі реального часу, щогодиних точних прогнозах і покращених РЛС з керованою користувачем WxAlerts. WxAgrios – це набір агрометеорологічних моделей, які дають результати, отримані з використанням точних даних про погоду для конкретних ділянок розташування, обраних клієнтом – таких як поле або метеостанції. Якісні виміри застосовуються для збирання  погодніх і грунтових даних датчиком, який підтримується через WxAgrios для майбутнього планування і аналізу.

Клієнти з John Deere Operations Center можуть аналізувати поточну і прогнозовану інформацію про погоду поряд з їх полем, врожаєм і метеорологічну інформацію з поліпшеним  РЛС та агрономічними моделями. Виробники, які очікують установки Field Connect або альтернативної затвердженої метеорологічної станції, як і раніше можуть використовувати рішення щодо даних про погоду, доступні через WxAgrios.

WxAgrios є високопродуктивним метеорологічним рішенням, яке пропонує перспективне керівництво для аграріїв і науковців у сфері точного землеробства,” говорить Сюзі Бонк, генеральний директор Precision Weather Solutions. “Взаємодія з John Deere Operations Center і John Deere Field Connect у інтегрованих рішеннях – це  величезна можливость, яка підвищує цінність WxAgrios».

Досягнення в сфері метеорологічних наук, зокрема, системи спостереження за погодою і технології відстеження клімату, створили можливість відображення даних поточного стану  в режимі реального часу, на конкретних ділянках та отримання погодинних прогнозів, сформульованих для конкретного місця розташування. Через WxAgrios,яка інсталюється у будь-який мобільний пристрій, абоненти можуть налаштувати параметри для метеорологічних датчиків і датчиків грунту.  WxAgrios є перспективною системою для точного землеробства.

Сільгоспвиробники можуть підписатися на WxAgrios через авторизованих дилерів John Deere.

Джерело: www.precisionag.com