тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Відгук Олега Заплетнюка, керівника ПП «Біоаспект» (Львівська обл.)

ПП «Біоаспект» – успішний виробник, що спеціалізується на вирощуванні сої та має один з найбільших в Україні заводів по її переробці. У його власності – близько 250 га поля, на яких підприємство господарює від нещодавно. Щоб отримати повну інформацію про стан полів та, зрештою, підвищити врожайність культур, ПП «Біоаспект» розпочало співпрацю з компанією «AgriLab».

біоаспект агрілаб«Ми звернулось до послуг «AgriLab» в 2016 році, – розповідає керівник ПП «Біоаспект» Олег Заплетнюк. До цього лабораторні дослідження ґрунту здійснював інший виконавець, але якість його роботи викликала сумніви. Тож ми вирішили розпочати співпрацю з компанією «AgriLab», про яку чули багато позитивних відгуків.

На наше замовлення фахівці компанії «AgriLab» провели комплексну агродіагностику поля. Дана послуга включає відбір зразків ґрунту, агрохімічний аналіз, розроблення картограм та рекомендацій. Після проведених робіт, ми дізналися, що наше поле має підвищену кислотність, нестачу калію і органіки та отримали кваліфіковані рекомендації щодо покращення якісних показників ґрунту для вирощування сої та 2х додаткових культур на кожне поле.

У результаті нашої співпраці, ми сформулювали стратегічне бачення подальших дій на наступні 2 роки. Тож ми повністю задоволені роботою компанії «AgriLab», адже фахівці підприємства відповідально поставились до кожного етапу реалізації послуги – починаючи від відбору зразків ґрунту, закінчуючи створенням карт та наданням рекомендацій. Сподобалось все: і якість виконаних робіт, і оперативність спеціалістів, і оформлення наданих документів.

Компанія «AgriLab» – це та компанія, яку я 100% буду рекомендувати своїм колегам. Продовжуйте в тому ж напрямку – ви на правильному шляху!»