тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

AgroPortal: AgriLab представив інновації для аграріїв

Компанія AgriLab на виставці «Агро 2016» представила комплексні рішення для аграріїв: агрохімічну діагностику ґрунту, відбір ґрунтових зразків з GPS і багато іншого.

При цьому в AgriLab підкреслили, що сьогодні для аграрного сектора мало пропонувати одну якісну послугу – необхідно давати комплексні рішення, а також якісний супровід. Їх вже успішно використовує велику кількість партнерів компанії, серед яких і фермерські господарства, і холдинги.

«Ці сільгосппідприємства працюють з площами від 1000 до 100 тис. Га і отримують реальний прибуток, використовуючи рішення точного землеробства. Причому важливо зазначити тенденцію зростання інтересу до елементів точного землеробства у невеликих господарств, які сьогодні розуміють важливість максимально якісного використання ресурсів », – відзначили в компанії.

Агрілаб Агро 2016

На «Агро 2016» AgriLab запропонувала весь перелік необхідних послуг – комплексну агрохімічну діагностику ґрунту, відбір ґрунтових зразків з GPS, картографування властивостей ґрунтів, врожайності, впровадження та супровід різних технологій вирощування сільгоспкультур, енерго- і ресурсосберегательние системами обробки ґрунтів і внесення добрив, модернізацію техніки для реалізації елементів точного землеробства.

На виставці також було представлено стенд автопілота з диференційованим внесенням різних добрив. Послуги експертів і мобільної агрохімічної лабораторії AgriLab надає рішення для внесення добрив по вегетації. Завдяки цим послуг аграрії отримують дійсно ефективні інструменти виробництва продукції.

«N. B.! »AgriLab протестує лазерні технології в точному землеробстві

«Ми не стоїмо на місці. Наступними нашими послугами в комплексі рішень вже є «портал агронома – точне землеробство», де агроном або фермер в онлайн режимі зможе отримати: доступ до GIS даними по своїх полях; дані супутникового моніторингу за станом посіву; алгоритм для розрахунку системи удобрення для своїх культур; розробка карт завдання для техніки. Також AgriLab розпочала співпрацю з Laser-Ag (Канада) з тестування лазерних технологій в точному землеробстві України. Лазерна технологія «LIB», являє собою новий тип аналізу окремих властивостей ґрунту », – прокоментував директор компанії Ярослав Бойко.

Для довідки: AgriLab – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій і ведення ефективного агробізнесу. Основним напрямком діяльності компанії є консалтинг в агробізнесі.

AgroPortal