тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Відгук фахівців ТОВ «Діброва і К» (Вінницька область)

ТОВ «Діброва і К» співпрацює з компанією «АгріЛаб» із 2015 року. Причиною для початку спільної роботи стало прагнення ефективніше використовувати матеріально-технічні ресурси, а саме – мінеральні добрива. Фахівці компанії «АгріЛаб» провели комплексне дослідження ґрунтів  на забезпеченість макро – та мікродобривами.

2Про результати їх роботи розповів Микола Безобчук, головний технолог ТОВ «Діброва і К»:

«Часто, обираючи систему для  мінерального живлення для певної культури, агрономи користуються нормативним методом підбору тих чи інших  мінеральних добрив – тобто по виносу культурою  макро- та мікроелементів. Але,  знаючи які з  цих елементів і в якій кількості є в ґрунті, ми можемо суттєво здешевити витрати на мінеральне живлення культур. Тож саме з причини обґрунтування внесення мінеральних добрив наше господарство звернулось до компанії «АгріЛаб». Сподобалось, що відбір проб був проведений саме механічним способом (без втручання людського фактору, що дуже важливо). Також ми отримали розгорнуті рекомендації та картограми, які згодом можуть бути використані в системі точного землеробства».

відгук АгріЛабДмитро Зулінський, комерційний директор ТОВ «Діброва і К», у свою чергу зауважив:

«Всього у 2015 році з наших 1339 гектарів полів було проведено дослідження на 1000 га. Завдяки цьому потім було встановлено наявність в ґрунтах NPK та мікроелементів. Один із отриманих результатів – це те, що треба менше використовувати калійних добрив на наших полях. Тепер можемо більш точно вносити міндобрива, орієнтуючись на отримані показники забезпеченості поживними речовинами. У 2016 році були досліджені решта 339 гектарів, що повністю закрило наші потреби. Завдяки цьому вирощування сільськогосподарських культур в господарстві стало більш рентабельним та прибутковим, а віддача кожного гектара ріллі – збільшилася. Тому, однозначно, наше агропідприємство задоволене роботою компанії «АгріЛаб». Сподіваюся, що й надалі продовжимо плідну співпрацю з ними».