тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

«Drone Deploy» запускає Turbo-завантажувач

Компанія «Drone Deploy» оголосила про запуск чергового продукту – Turbo-завантажувача для дронів. Він стане новим рішенням проблеми з перенесення даних у віддалених районах, які мають обмеження пропускної здатності Інтернету. Turbo-завантажувач від «Drone Deploy» – в рази швидший інструмент для користувачів з проблемою низької швидкості Інтернету. Він значно прискорює швидкість завантаження зображення для обробки з дрона, в той час як додаткові удосконалення збільшують швидкість, з яким користувачі можуть завантажувати і переглядати карти, а також експортувати дані безпілотників у прості стандартні формати.
квадрокоптерЗгідно дослідження, проведеного компанією «Akamai», середня швидкість підключення до Інтернету 6,3 Мбіт. Але у сільській місцевості швидкість завантаження значно повільніша. Досі тривалість завантаження даних безпілотника у віддаленому районі могла тривати годину, але з Turbo-завантажувачем це стане можливим за лічені хвилини. Наприклад, DJI Phantom 4 за 30 хвилин може облітати понад 160 акрів землі та зробити близько 1000 зображень, об’ємом більше 4 ГБ. Якщо припустити, що середня глобальна швидкість підключення до Інтернету 6,3 Мбіт, то завантаження даних займе принаймні півтори години. Але з Turbo Uploader для цього треба було б усього близько 10 хвилин.
Користувачі з віддалених регіонів дуже задоволені прискоренням завантаження. «Покращення швидкості має велике значення для процесу обробки зображень», – сказав Джим Лав, бета-тестер компанії «Drone Deploy» і фахівець з гербіцидів «Beck’s Hybrids», найбільшої насіннєвої компанії США. Проте швидкість не єдиний чинник. Завантаження даних також буде більш економічно ефективним для зарубіжних користувачів з обмеженим Інтернетом або тим, хто платить за використання даних.

Основні характеристики Turbo-завантажувача:

Він прискорює час завантаження, дещо знижуючи роздільну здатність фотокарток. Раніше випробовування дронів у сільському господарстві підтвердили, що зменшення роздільної здатність не впливає на змогу виявляти пошкодження урожаю; покращену швидкість завантаження карт на дрон – користувачі з повільним зв’язком можуть завантажувати карти в 4 рази швидше, полегшуючи навігацію, взаємодію та проведення вимірювань по картах; менший розмір файлу для експорту – GeoTiffs, один з найбільш поширених форматів експорту зображень, тепер буде 4 рази меншим, без будь-яких втрат в роздільності. Це дасть можливість легко імпортувати фото в інші стандарти програмного забезпечення, такі як Esri ArcGIS і Ag Leader SMS.

«Ми співпрацюємо зі споживачами з усього світу, які ефективно використовують карти дронів у землеробстві, відстежуючи пошкодження урожаю і оцінюючи продуктивність, у гірничо-видобувній промисловості, здійснюючи моніторинг об’ємів видобутку, у нафто- і газодобувній сфері, спостерігаючи за безпекою навколишнього середовища», – сказав Майк Уїнн, генеральний директор і співзасновник компанії «DroneDeploy». «Тим не менш, вони часто працюють у віддалених місцях, де швидкість Інтернету низька. Це створює серйозну проблему. Тому ми щасливі бути першою компанією з виробництва програмного забезпечення для безпілотних літальних апаратів, що запропонувала рішення для підприємств, які хочуть використовувати переваги хмарної інфраструктури, не турбуючись про витік даних».

Нові можливості в даний час доступні для всіх користувачів «DroneDeploy» без будь-яких додаткових витрат.
Джерело: www.precisionag.com