тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Точне землеробство наберає обертів

Нещодавно опубліковані дані відділом економіки сільського господарства університету Небраска-Лінкольн, підтвердили, що темпи росту та впровадження точного землеробства серед фермерів наразі на вершині популярності.

«При наявності GPS і інших технологій, виробники можуть відслідковувати та картографувати врожайність, направляти і контролювати обладнання, вести моніторинг умов поля і управляти вхідними ресурсами по полю на точному рівні – відкриваючи можливості для значного збільшення продуктивності і рентабельності», – кажуть автори доповіді: випускник і науковий співробітник університету Майк Кастл і провідний дослідник, доцент Бредлі Лаббен

Дані по дослідженню були отримані від виробників під час науково-практичної конференції у 2015 році (окремі заходи були зосереджені на точному землеробстві і технологіях, інші – агрономії і окремих культурах).

Точність окуповується

Згідно з дослідженнями, переважна більшість – 70% – опитуваних вказали, що прибуток збільшився за рахунок точного землеробства. З них 42 % кажуть, що їх прибуток був отриманий завдяки зростанню ефективності та зниженню собівартості; а 58 % пов’язують збільшення прибутку зі зростанням продуктивності вирощування.

Крім того, майже 95 % опитаних вказали, що їх інвестиції в точне землеробство, були того варті.

«Як виявляється, використання технологій точного землеробства та управління даними сільського господарства, відкривають великі можливості для збільшення потужності виробництва і продуктивності праці, вдосконалення управління і ефективності роботи операторів, і навіть оцінки використання ресурсів і методів виробництва”, кажуть автори доповіді.

Темпи розвитку елеметів точного землеробства

Темпи впровадження елементів точного землеробства та інструментів управління даними:

Агрілаб точне землеробство

 

УПРАВЛІННЯ ВЕЛИКИМИ ДАНИМИ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Виробників також запитували відносно практичного використання даних в сільському господарстві, які вони використовують програмні продукти в рослинництві і для збирання і аналізу яких даних:

Агрілаб програмні продукти

Джерело:http://blog.agritrend.com