тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Відгук про співпрацю з “АгріЛаб” Олега Білана, начальника управління рослинництва компанії “ІСТ Агро Сервіс”:

%d0%b1%d1%96%d0%bb%d0%b0%d0%bd-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b3%d1%83%d0%baКожного року компанія «ІСТ Агро Сервіс» проводить аналіз та підсумок ефективності впроваджених технологічних рішень в сільському господарстві. Протягом кількох років активно співпрацюємо з компанією «АгріЛаб» по впровадженню та реалізації окремих елементів точного землеробства.

    Дякуючи отриманій у минулому році високій економічній ефективності на масиві полів, де використовували комплексну агродіагностику, в 2016 році було вирішено скористатися новою для підприємства послугою – діагностикою азотного живлення по вегетації культур. Як наслідок, було проаналізовано і відкориговано системи підживлення КАСом озимої пшениці, на площі близько 1000 га, та кукурудзи – близько 4000 га. Рекомендована норма підживлення азотом на гектар по озимій пшениці варіювалась від 20 до 65 д.р кг, залежно від наявних елементів живлення у ґрунті і стану рослин.

      За отриманими даними та рекомендаціями була змінена ідентична система живлення по масиву полів на індивідуальні рішення для кожного поля відповідно до результатів діагностики азотного живлення. По факту збору озимої пшениці – планова врожайність згідно аналізу була вирахувана з точністю в +-1-2 ц/га. Економічну ефективність обраховуємо, але зважаючи на оптимізацію системи живлення, виконаний, а по ряду полів і перевиконаний план врожайності озимої пшениці із значно меншими витратами на систему живлення – результат очевидний.