тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

FarmBot Genesis – точне землеробство у садку

     farm-bot  FarmBot – змінює обличчя агрономії та точного землеробства, чиї автономні комплекти називаються Genesis, будуть доступні для попереднього замовлення на цьому тижні.

     Їх амбіції можуть бути меншими ніж у хитромудрих винахідників, які можуть дистанційно висадити милі насіння, але Genesis виглядає неймовірно вражаюче.

     Розроблений командою їз трьох каліфорнійських дослідників, комплект являє собою автоматизований апарат, який встановлюється на вершині і довкола невеликого саду – на вашому задньому подвір’ї, на даху, чи всередині теплиці, або лабораторії.

     Після налаштування, Genesis виконує майже всі процеси садівництва, в тому числі  збір врожаю, включаючи висадку насіння, полив кожної рослини, точно по встановленому розкладу, перевірка умов і обприскування набридливого бур’яну.

Перевірте як він працює :

    Як показує трейлер, Genesis ковзає уздовж садових доріжок, оснащений коробкою з перемикачем, який зміщується як вліво, так і вправо і заземляється вниз, щоб виконати свої решту функцій.

   Після того як дані інструкції, FarmBot може функціонувати самостійно для висаджування і поливу по розкладу, який ви обрали, до тих пір, доки врожай не буде готовий до збору.

   Хоч це хитре високотехнологічне пристосування, зате з легким інтерфейсом.

     FarmBot підтримуючий інтернет, контролюється за допомогою веб-додатку, який  використовує Farmville-esqu візуальну сітку, яка дозволяє вам переміщувати будь-який вид рослин, який ви побажаєте в свій «цифровий сад».

     Genesis має 33 загальні культури, завантаженні в особисте програмне забезпечення ( артишок, мангольд, картопля, патисон) і  він автоматично розміщує сорти рослин відповідно з отриманими вказівками, всього наявного розмаїття овочів в вашому саду.

farmbot-screen

     farmbot-rendering

Доступ до додатку може бути здійснений через комп’ютер, телефон, планшет, так що ви зможете відправити ваш план роботи одним клацанням прямо в ваш сад.

    Що дійсно вражає, так це те, що Genesis – це повністю відкритий проект. Мається на увазі, що розробники випустили вихідний код для програмного забезпечення і креслення для всіх апаратних частин і тому програмісти та інженери можуть легко змінити Genesis і створити свій продукт.

    Багато компонентів можуть бути зроблені за допомогою 3D принтерів, і програмне забезпечення може бути перероблено додаванням характеристик і покращенням тих, що були встановленні компанією.

    Цей відкритий підхід і орієнтація на розширення також означає, що ви можете персоналізувати Genesis під своє розташування саду і його потреби.

    Наприклад, ви можете підключити панель сонячних батарей для живлення бота, або використати дощову діжку для поливу, щоб не підключати шланг.

     Genesis також має функції метестанції, він перевіряє реальні умови погоди для кращого управління вашим садом.

    Genesis – це перша комерційна версія  цієї автоматизованої садової ідеї, яка дозволить збільшити площу висадки до 2,9 на 1,4 метри, з максимальною висотою рослин до 0,5 метрів.

  Всі необхідні функції знаходяться в одному комплекті, включаючи всі металеві і 3D-печатні частини – сопли, двигуни, ремені і шкиви, Raspberry Pi 3 комп’ютер і багато іншого.

    Вам потрібно лише буде побудувати вашу власну теплицю, виходячи із специфікації, а також провести воду, електрику та Інтернет.

    Програмних та інженерних ноу-хау не потрібно. Комплект надається з покроковою інструкією. Якщо ви розібралися з IKEA збором мебелі, то ви лише зможете розібратися зі встановленням Genesis.

    Але якщо ви технарь, то зможете зробити набагато більше з цією установкою, якщо захочете.

    Попередні замовлення на комплект Genesis почнуться 1 липня, хоча ще не відомо коли FarmBot буде починати погрузку/розвезення, або хоча б скільки буде коштувати комплект.

    Повідомлення з блогу на їхньому сайті передбачає, що стартова вартість  на Genesis буде приблизно $3,500,  але ця вартість включає  в себе погрузку/перевезення, інфраструктуру, паливо та інші витрати по встановленню.  Поки звіт із New Times SLO передбачає що ця установка по собівартості буде приблизно коштувати $2,900, розробник Rory Aronson стверджує, що вони сподіваються отримати вартиість до $1,000 в кінцевому рахунку.

fambot-hero-1

    Це може бути дорогим придбанням на даний момент, але комплект Genesis створений для раннього освоювача технології, який готовий до встановлення, який не проти бути провідним передовиком ранньої хвилі неперевірених технологій.

    Враховуючи відкритий підхід, не будьте так здивовані, якщо ви зможете купити різні види наборів і кінцевому рахунку самі зможете їх доповнювати своїми частинами, розшити основний комплект власним обладнанням, або навіть побудуєте власний FarmBot з нуля.

    Документація FarmBot є амбіційною розробкою для більш крупних фермерських ботів ( уявіть лише цю технологію не в саду, в на великих площах землі), так що набір Genesis може бути тільки початком великої сільськогосподарської революції.

За матеріалами: modernfarmer.com