тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

ТОЧНІ ДАНІ ДОПОМАГАЮТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМ ПІДПРИЄМЦЯМ

MG-Bruce Precision data agriculture agriLab

Інтерв’ю Меган Гребнер з Брюсом Еріксон, Університет Пенрдью.

    Агроном стверджує, що в сучасному середовищі сільського господарства більш важливо для виробників знати, які методи управління працюють, а які ні, на їх підприємствах.

    Директор агрономії дистанційного навчання та просвіти університету Пердью, Брюс Еріксон говорить, що точні інструменти не тільки дозволяють виробникам скоротити витрати, вони також візуально допомагають сільгоспвиробнику краще оцінити своє господарство. “Іншу вигоду точного землеробства, яку ми хочемо отримати – це результат використання отриманих даних,” говорить він. “Це дає надію на додаткове зниження витрат, а також і на збільшення врожайності. І, звичайно ж отримання прибутку – різниця між тим, що ми одержуємо від нашого врожаю і того, що ми вкладаємо в нього”.

    Брюс Еріксон каже, що промисловий об’єкт навіть в періоди складної практики управління не повинен значно варіюватися з року в рік. “Вам не слід витрачати зайві кошти, коли їх витрати є менш прибутковими,” – говорить він. “Але ви і не повинні тепер різко зменшувати витрати, тому що це менш прибутково. Подивіться на все, що ви робите, і спробуйте знайти, в чому є прибуток, і йдіть відповідно в цьому напрямку”.

     Брюс Еріксон каже, що більшість інструментів точних даних надають інформацію в режимі реального часу. Фермери і сільськогосподарські консультанти, володіючи свіжою інформацією,  можуть приймати більш своєчасні адміністративні рішення.

    Еріксон також додає, що це допомагає виробникам збільшити їх прибуток від інвестицій.

За матеріалами: brownfieldagnews.com