тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Найбільший в світі польовий робот

Самий найбільший польовий робот       Коли ви думаєте про роботів, які займаються польовими роботами, ви, ймовірно, уявляєте образи маленьких павукоподібних машин, які працюють в групах, піклуючись про врожай.

Але зараз ми отримали новину про робота, який називають “найбільшим в світі”. Його творець – LemnaTec, техкомпанія, заснована в Німеччині.

     Робот LemnaTec Field Scanalyzer використовується для пошуку високоврожайних біоенергетичних культур в Університеті Марікопа сільськогосподарського центру Арізони.

     Робот, який LemnaTec називає “Field Scanalyzer” фотографує рослини для допомоги в гібридних дослідженнях. Цей процес називається – визначення фенотипу, і він призначений для прискорення вивчення гібридного розвитку. Раніше ця робота виконується вручну і в значній мірі до сих пір. Проте, через свою монотонну природи, фенотипування є головним кандидатом для автоматизації, про яку ми дізналися в минулому році на щорічному робото-технічному змаганні американського спілки сільськогосподарських і біологічних інженерів.

      Новий робот Scanalyzer рухається на величезному моторизованому порталі, який переміщається вниз поля, записуючи інформацію по кожній культурі. Потім ці дані завантажуються в центральну базу даних для обробки і аналізу.

      Робот був побудований для перспективних досліджень Агентства Енергетики (ARPA-E) і був встановлений в сільськогосподарському центрі в Марікопа, університет Арізони.

     Дослідники використовують робота, щоб з його допомогою знайти і розробити високоврожайні біоенергетичні культури. Згідно LemnaTec, одна і та ж система може бути використана для визначення фенотипу будь-яких культур.

      Система була представлена ​​нещодавно, і в заході взяли участь деякі з провідних світових селекціонерів і виробників. Деякі з них тісно взаємодіяли, наприклад, Девід Єртл, менеджер по комерціалізації технологій з компанією експертів по кукурудзі, штат Айова, і Рік Вірлінг, директор з досліджень і розвитку бізнесу з Національною Асоціацією виробників кукурудзи.

     Найголовніше для Середнього Заходу хліборобів є те, що ви можете очікувати появу нових гібридів та сортів, які потрапляють на ринок швидше, завдяки новій технології робототехніки, що робить процес дослідження культур швидшим і простішим.

За матеріалами: farmindustrynews.com