тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

RMAX – перший ліцензований отприскувач в повітрі

     Yamaha-RMAX

     Yamaha Motor Corp., США, рада оголосити про початок  комерційної експлуатації свого «Rmax»-безпілотного вертольоту в сільському господарстві США для обприскування. «Rmax» польоти були завершені в травні 2016 року в Каліфорнії на базі підприємства Napa-based Silverado Farming Company, лідери серед виноградарів району. В травні 2016 під час дебюту «Rmax» було застосували фунгіцид для профілактичного контролю борошнистої роси, однією з найбільш поширених грибкових захворювань, що вражають виноград і багато інших культур.

      Для компанії Yamaha, «Rmax» є значним проривом в США щодо комерційних послуг обприскування для сільського господарства. Цей кульмінаційний момент є результатом кілька річної співпраці з Адміністрацією Федерації Авіації. Час був витрачений на отримання відповідних сертифікатів і розширених досліджень польотів  в Університетів Каліфорнії, Davis. Представники Каліфорнійського  департаменту регулювання пестицидів були також присутні під час інавгурації офіційного комерційного проекту Yamaha з «Rmax» в травні в районі Napa Valley.

     «Ми ретельно працювали в напрямку дослідження і вивчення «RMAX» в США з 2012 року, з моменту наших партнерських досліджень з UC Davis», говорить Brad Anderson, менеджер з розвитку ринку відділу безпілотних систем Yamaha.

     «Нам надзвичайно приємно за отриману підтримку зі сторони авіаційної і сільськогосподарської громади. «RMAX» забезпечує унікальне і ефективне рішення для застосування розпилення ЗЗР, особливо фермери які мають виноградники розміщені на схилах або важкодоступній місцевості».

      У квітні 2016 року Yamaha відкрила новий офіс в аеропорту Napa County Airport для підтримки надання послуг обприскування «Rmax» для районів Napa і Sonoma. Napa офіс призначений суто для підтримки послуг обприскування «Rmax» клієнтам сільського господарства. «Rmax» – це єдина ліцензована безпілотна літальна система (БПЛС) для обприскування в Napa.

      Brittany Pederson, професіонал в сфері контролю шкідників та вирощування винограду в Silverado Farming Company, говорить те, що «Rmax» забезпечує високо дієве і перспективне рішення для виноградарів в країні вина Каліфорнії.

        «Ми робили дослідні випробування і оцінку згідно результатів в UC Davis», говорить Pederson.

      «Результати цих досліджень та висновки роботи на Oakville Experimental Vineyards були вражаючі і надали нам впевненості, щоб почати наші власні експерименти з «Rmax» на приватному секторі виноградників для комерційної реалізації послуг».

      «RMAX» має ряд переваг, в тому числі безпечне і надійне застосування без контакту з ґрунтом та його ущільнення. «RMAX» також є швидшим і ефективнішим засобом, ніж існуючі наземні розпилювачі (як колісні так і стопи). Це дає можливість фермеру з більшою гнучкість і доступність до полів, розширити опції та варіанти обприскування.

      У грудні 2015 року, Yamaha отримала дозвільний сертифікат згідно Part 137 Agricultural Aircraft Operations Certification from the FAA, як перша безпілотна літальна система. Сертифікат дозволяє Yamaha надавати послуги обприскування в США за допомогою «RMAX», за умови схвалення  з боку державних і місцевих органів влади в районі,  де будуть використовувати «RMAX». У сільськогосподарських дослідженнях США і Yamaha проведені Університетом Каліфорнії, Davis підтвердили можливість використання «Rmax» для спеціалізованого обприскування в сільському господарстві.

      «RMAX» знаходиться в експлуатації на міжнародному рівні з 1997 року і зареєстрував понад 2 мільйони льотних годин в сільському господарстві. На сьогодні вже існує 2500 Yamaha «Rmax» вертольотів в експлуатації по всьому світу, що дозволяє обприскувати площу близько 1 млн га щорічно. «Rmax» використовується  для сільськогосподарського обприскування багатьох сільськогосподарських культур (рис, пшениця, соєві боби, овочі та інші).

 За матеріалами: http://www.precisionag.com/