тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Коментар Андрія Скотнікова, експерта з впровадження точного землеробства

Andrew Skotnikov expert Precision Farming

Андрій Скотніков, експерт з впровадження точного землеробства и розвитку агробізнесу. Має більше 20 років досвіду роботи в сільському господарстві, включаючи 12 років успішної інженерної і маркетингової діяльності в Case IH і John Deere (США).

Повчімося у американців

Зараз в Україні дуже важкий період. Разом з тим, цей період сприяє розвитку нових технологій, підштовхує до демонстрацї своїх можливостей як на внутрішньому, так і на світовому ринку. Не потрібно «винаходити велосипед». Використовуйте напрацьований досвід аграріїв США – країни-лідера агроринку. Основний принцип точного землеробства – оптимізація технологій вирощування та управління виробництвом для кожної невеликої ділянки поля. Таким чином, точне землеробство не тільки економитиме кошти та підвищуватиме продуктивність і врожайність, а й ефективно охоронятиме довкілля.

На сьогоднішній день ефективне виробництво сільгоспкультур неможливе без точного землеробства. Основний принцип якого – оптимізація технологій вирощування та управління виробництвом для кожного невеликої ділянки поля. Таким чином, точне землеробство дозволяє не тільки отримати суттєву економію коштів, підвищити продуктивність і врожайність, а й ефективно охороняти довкілля.

Сьогодні кордони для переміщення товарів і послуг практично відкриті. Тому всі виробники змушені конкурувати на світовому рівні. Іншого виходу немає. Тобто, ті, хто не працює на світовому рівні, будуть неминуче витіснені з ринку.