тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Відгук про співпрацю з "Агрілаб" від Юрія Борідченко, «Сигнет Холдинг»

Отзыв Юрій Борідченко, «Сигнет Холдинг»Юрій Борідченко, «Сигнет Холдинг»

Сьогодні, мабуть, уже школярі середньої школи знають про важливість проведення агрохімічного аналізу полів. Як агроном з вищою освітою та немаленьким досвідом роботи я запропонував керівництву компанії Сигнет Холдинг провести таке обстеження наших полів. Оскільки я вже давно був знайомий з Сергієм Гайдаєм і Ярославом Бойко, та знав їх по успішному досвіду роботи в компанії «Дружба-Нова», ми вирішили звернутись до компанії «Агрілаб». Сьогодні в Україні такий досвід, практичну базу і сучасне обладнання, більше ніхто не має. Декілька компаній надають аналогічні послуги, проте вони або відрізняються некоректними методиками відбору ґрунту, інтерпретацією даних, або значно вищими цінами.

Власне, минулого року і розпочалась наша співпраця. «Агрілаб» провів комплексне агрохімічне обстеження наших ґрунтів на площі близько 15 тис га з наданням рекомендацій щодо оптимального використання мінеральних добрив за період вегетації та забезпечення планової урожайності. На жаль, цього року наші господарства в Житомирській, Хмельниччина та Вінницькій областях знаходяться в зоні надзвичайно жорсткої посухи, яка не спостерігалась, мабуть, більше 20 років. За період вегетації у нас випало менше 80 мм опадів. Тому в повній мірі скористатись рекомендаціями ми не змогли, їх знівелювали жорсткі погодні умови.

Проте завдяки аналізу ми оптимізували живлення наших культур. До цього у нас був середньозважений підхід до цього питання. Базуючись на результатах обстеження, ми провели диференційоване внесення добрив на кожне поле. Я впевнений, що якби склались оптимальні погодні умови, ми б отримали відчутний приріст урожайності. Враховуючи стартовий ріст десь до 20 травня, коли ще були запаси продуктивної вологи, ми зафіксували значно кращий стартовий ріст і розвиток в порівнянні з минулими роками.