тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Точка зору: у чому відмінність між українськими та італійськими фермерами?

У чому відмінність між українськими та італійськими фермерами? Які технології використовують на Апеннінському півострові? На що «роблять ставку» аграрії півдня Європи? Про це, після подорожі до сонячної Італії на агровиставку Fieragricola Veronafierе – у викладі Олега Загороднього, агронома-дослідника компанії AgriLab, студента ІІІ курсу Національного університету біоресурсів та природокористування України.  

Передгір’я Альп, сонячна і тепла Верона… В далині видніються засніжені вершини, а на полях рясніє озимина. Відмінності між Україною і Італією в плані сільського господарства – колосальні. Замість величезних неозорих масивів до горизонту – крихітні ділянки. Поле на 10 гектарів – це вже просто гігант. Звісно, італійський клімат суттєво відрізняється від нашого. Тож і озимину вони сіють у жовтні -листопаді, а взимку, коли в Україні тріщать морози і лежить сніг, в Італії озимина вегетує, кущиться, буяє. Значна частина зернових культур – гібридні, що в українських фермерів і досі викликає подив.

італія роботЧерез невеличкі площі полів від них вимагається максимальна віддача. Саме тому використовуються інтенсивні технології. Малий урожай – малий прибуток, хоча державна підтримка досить суттєва. Звісно, фермери мають і дешеві кредити на техніку, що робить її доступнішою.  Сама техніка порівняно невелика, адже і масштаби полів та господарств невеликі. Високою популярністю користується техніка на гумових гусеницях. Навіть невеличкі садові тракторці. Все для меншого ущільнення. Використовують в основному традиційний обробіток ґрунту – оранку, дискування, глибоке рихлення. Ґрунти мають важкий механічний склад, в основному – суглинки.  Тож щодо підбору знарядь обробітку можна провести багато паралелей з Україною.

А от виноградники і сади… О, ні! Вони неймовірні! Італія – один з найбільших світових виробників винограду та вина. Виноградники просто повсюдно! Штамб, шпалера, протиградова сітка, краплинне зрошення –  типові атрибути. Кожен кущик плекають, люблять і годять йому. Саме тому під яскравим сонцем трихограминароджується прекрасне вино.

В чому ж відмінність між українським та італійським фермером? Саме у цьому ставленні до землі. В нас майже необмежені простори, якщо земля «не родить»  – можна взяти іншу. Там так просто це не вийде… А ще дуже вразило куди більше поширення біологічних систем захисту та живлення культур. Все задля зменшення екологічного навантаження та збереження чистоти  продукції. І в цьому в італійців  можна переймати досвід.