тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Компанія AgriLab розпочинає цикл конференцій «Посівна 2018: підґрунтя успіху».

До старту нового аграрного сезону залишилось зовсім не багато часу. Кожен аграрій формує свою стратегію розвитку і шукає оптимальні рішення щодо агротехнологій, матеріально-технічних та фінансових ресурсів. Адже щороку перед виробниками постають нові виклики: кліматичні зміни, «цінові стрибки», непередбачуваність ринку, подорожчання ресурсів. За таких умов підкорювати вершини агробізнесу важко. Але  – можливо. Для цього треба створити свій алгоритм ефективності.

Під час заходів, які організовує AgriLab, будуть обговорюватись усі складові успішної посівної компанії: від А – аналізу ґрунту до Я – як отримати більше прибутку з кожного гектара поля.

Спікерами семінару стануть експерти з агрономії, фінансів та страхування, які дадуть відповіді на запитання:

∙             Скільки ресурсів можна зекономити за рахунок аналізу ґрунту?

∙             Що треба враховувати для створення оптимальної системи удобрення?

∙             Де взяти кошти для посівної? Особливості форвардних і кредитних програм.

∙             Які технології використовувати для економії добрив, насіння, палива?

∙             Як мінімізувати виробничі ризики?

Окрім того, місцеві агрокомпанії поділяться своїм досвідом з оптимізації витрат у рослинництві. Як  колеги-аграрії підвищують прибутковість, які рішення вважають дієвими, а які – малоефективними? Відверто про сучасні аграрні технології – від тих, хто їх впроваджує.

Перша конференція «Посівна 2018: підґрунтя успіху» відбудеться 01 лютого 2018 року у  м.Львів за адресою: Стрийський парк, 14, конференц-зала Львівської торгово-промислової палати, а вже 07 лютого ми чекаємо Вас у м.Житомир за адресою: майдан ім.Корольова,1, зала засідань Житомирської обласної державної адміністрації.

Участь у заходах  – безкоштовна. Для участі  просимо попередньо зареєструватися за телефоном: 067 463 94 66 або надсилайте заявку на участь на e-mail: oksana.karpenchuk@agrilab.com.ua

Приходьте на конференцію, щоб підготувати надійне підгрунтя  для свого успіху в 2018 році!