тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Стан грунту – критично важливий чинник у період глобальних кліматичних змін

Так вважає Боб Нільсон, професор агрономії з Університету Пердью (Індіана, США). Під час звіту Фундації аграрних досліджень (FAR) у Новій Зеландії він розповів про  критичні чинники, на які слід зважати у період глобальних кліматичних змін, а також поділився своїми враженнями від поїздки в Україну.

Земля проти Неба: покращення структури грунту як засіб проти непогоди

На думку американського науковця, виробники кукурудзи повинні краще піклуватися про свої грунти, якщо вони планують продовжувати вирощувати стійкі до зміни клімату сільськогосподарські культури. Грунт, про стан якого дбають, дозволяє рослині  швидше прорости та глибше пустити коріння, що дає можливість отримувати вологу в засуху. Тому краща грунтова структура покращує врожайність кукурудзи.

Боб Нільсон, професор агрономії з Університету Пердью (Індіана, США)

Боб Нільсон, професор агрономії з Університету Пердью (Індіана, США)

Спостереження Нільсона доводять, що після заходів по покращенню стану ґрунту культури стають більш витривалими до несприятливих погодних умов, а спад врожайності внаслідок негативних умов – значно менший. Водночас вплив екстремальних погодних умов буде посилюватися, якщо існують чинники, такі як ущільнення ґрунту.

«Покращення стану грунту дозволить рослинам краще розвиватися, а значить – бути більш стійкими до екстремальних погодних умов, які неможливо передбачити та контролювати», – говорить вчений.

Під час доповіді Фундації аграрних досліджень (FAR) у Новій Зеландії перед місцевими фермерами, Нільсон зауважив, що незалежно від того, чи вірять аграрії у глобальну зміну клімату, чи ні, вони однаково матимуть справу з його наслідками.

“Погодні аномалії стають все більш звичними. Лиш тільки ми подумаємо, що погода нормалізувалася, як враз розуміємо, що це не так”.

Фермери та агрономи мають вирішити, як ефективно вирощувати кукурудзу за нових екстремальних погодних умов, які важко спрогнозувати.

У Вайкато фермери зазнали великих повеней у квітні та рекордних опадів у серпні і вересні. Зараз багато хто турбується через потенційну загрозу посухи.

Нільсон сказав, що виробники кукурудзи у штаті Індіана мали аналогічний сезон, як і у Вайкато. Незабаром після висіву почались зливи та похолодання, внаслідок чого виробникам доводилося пересаджувати культуру два-три рази.

“У цьому році у нас було більше гектарів з пересіяною кукурудзою, аніж коли-небудь раніше. Найбільшим обмежувальним чинником для цих виробників був поганий дренаж грунту та занадто велика кількість опадів», – сказав він.

Україна: природнє багатство у невмілих руках

Нільсон розповів про свій досвід приїзду в Україну цього року, країни, яка має найбагатші ґрунти світу.

Хоча господарства, на яких побував науковець, знаходились на схильних до посухи територіях, він припустив, що якість грунту була більш аніж достатньою для вирощування культур. Навпаки, він побачив кукурудзу під сильним тепловим стресом через масове ущільнення грунту, викликане агресивними практиками обробітку грунту.

“Ось найбагатша територія на Землі з точки зору продуктивності сільського господарства, ​​і хоча це буде некоректно сказано щодо новозеландців, але ми бачили свою частку в проблемі  ущільнення ґрунту на полях, на яких ми перебували. Ми всі винні”.

Мінімум обробітку, максимум технологій

Він також висловився за перехід на технології мінімального обробітку no till. Це поступово покращить якість грунту та можливості дренажу в довгостроковій перспективі.

Інші варіанти реагування на кліматичні зміни, запропоновані фермерам Фундацією аграрних досліджень, полягали у використанні більш стійких  гібридів кукурудзи. Дослідники фундації провели випробування різних гібридних сортів у різних умовах та регіонах.

Фермери повинні визначити та зменшити чинники, що призводять до стресу врожаю від зміни клімату. І вирішити цю проблему можуть допомогти нові технології в картографічних картах GPS та бездротові пристрої з камерами. За словами Нільсона, фермери можуть використовувати ці інструменти для ідентифікації проблеми на ранній стадії, щоб розрахувати потенційну втрату врожаю: “Діагностику стану культур найкраще робити на ранній стадії, коли є докази, коли є симптоми, і значно легше визначити причину такого стану”.

За матеріалами www.stuff.co.nz