тел. 067-465-49-09

тел. 067-465-49-59

Представники українських та бразильських компаній обговорили розвиток точного землеробства

агрілабСьогодні у компанії AgriLab пройшла робоча зустріч з представниками компаній Agrimatco (Україна), а також Jacto та FATEC (Бразилія). Тема зустрічі була присвячена питанням розвитку точного землеробства, новітніх технологій та аграрної освіти в Україні.

СЕО AgriLab Ярослав Бойко, експерт з розвитку агробізнесу Сергій Гайдай та аналітик Олександр Гайдай розповіли про продукти, досягнення і плани компанії AgriLab, а також представили її соціальну ініціативу – навчальний проект AgriStart, який створений з метою підвищення фахового рівня студентів аграрних спеціальностей та їх залучення до розвитку і просування інноваційних технологій.

агрілаб 2017Олександр Холод, CEO Agrimatco, Вадим Хорошилов та Кловіс Беральдо (Jacto) висловились у підтримку просвітницьких починань компанії AgriLab, а предствавник FATEC Карлос Енріке Августо розповів про досвід організації проектів з розвитку аграрної освіти у Бразилії.

«Агрокомпанії мають інтегрувати свої зусилля для прискорення інноваційного поступу сільського господарства у світі. Важливим кроком для цього є пропагування технологій точного землеробства та підвищення фахового рівня працівників аграрної галузі», – зауважили учасники зустрічі.

Довідка: FATEC фундація підтримки науки і технологій, заснована у Бразилії 1979 року з метою інтеграції зусиль бізнесу, освіти та держави для розвитку освіти та акумуляції дослідницької діяльності в AgriLabаграрній сфері.

Компанія Jacto – повідний світовий виробник оприскувачів, ініціатор створення освітнього проекту Shunji Nishimura Foundation of Technology.

Компанія Agrimatco – офіційний представник найвідоміших марок продукції для ведення сільського господарства і повного забезпечення агропромислового комплексу.